Založ si blog

Špinavá politická kampaň „Obyčajných ľudí“

Ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem písať o politike ale po udalostiach posledných dní mi to jednoducho nedá… Vražda novinára. Informácia, ktorá behom pár minút zaplnila všetky slovenské aj svetové média. Je však až neuveriteľné koľko odborníkov na kriminalistiku a tajné služby sa zrazu zjavilo. V čase, keď kriminálna polícia ešte ani nezozbierala všetky stopy sa už v médiách začali tvoriť konšpirácie všetkého druhu. Niektoré až úplne choré. Čo je však ešte stupidnejšie je priživovanie sa na niekoho tragédií. Nikdy som sa s pánom novinárom Kuciakom nestretol, neporozprával a neviem o ňom okrem jeho článkov nič. Dovolím si tvrdiť, že aj väčšina z vás, ktorí toto teraz čítajú ste ho rovnako osobne nepoznali. Je to naozaj smutná záležitosť a rodine vyjadrujem úprimnú sústrasť.. Ale…

Predstavte si teraz, žeby takáto tragédia postihla nedajbože niekoho z vašej rodiny. Neviem ako vám, ale vám by sa určite nepáčilo kebyže sa motám a priživujem na vaŠej tragédií, o ktorej navyše nie sú takmer žiadne stopy, vyšetrovanie je v plienkach… Predstavitelia politickej strany OĽANO sú však tí najsvätejší, bezchybní, jedineční… Nie. Po posledných dňoch sa ukázali ako totálne bezcharakterní. Tu si totiž asi nikto neuvedomuje, že pán Matovič si robí svoju politickú kampaň na niekoho ľudskej tragédií a ešte to špinavo skrýva za pochod „Nechceme žiť v mafiánskom štáte“! Na tento pochod prichádzajú stovky ľudí, ktorí sa nedobrovoľne zúčastňujú kampane strany OĽANO. „Poznáte naše hlučné protesty. Tento protest bude iný. Mrazivo tichý,“, vyjadril sa Matovič. Tichý z úcty k dvom mladým ľuďom, ktorí len začínali žiť. Snívali o svadbe, šťastnom živote, vlastných deťoch, v ktorých sa budú v starobe vidieť,“. Ak by tento protest organizovali jeho príbuzní alebo novinárska obec nepoviem ani slovo. Ale pán Matovič tak neuveriteľne hraje na city… Krásny príklad jednej z techník manipulácie. Vytvoriť v niekom bolesť podľa hesla NO PAIN, NO GAIN ,ale využiť to pri takejto obzvlášť tragickej udalosti  vo svoj prospech a k získaniu politických bodov je absolutne nekorektné.. Tento članok píšem akurát v čase keď v Bratislave prebieha Matovičova kampaň a pevne verím, že väčšina z vás, ktorý to teraz čítate ste sa na tejto hnusnej forme politickej kampane nezúčastnili.

Češt pamiatke Jána Kuciaka…

Komunálne voľby za nami. . . A čo teraz?

12.11.2018

Komunálne voľby za nami.. Čo teraz? Viete vlastne koho ste volili? Viete čo „váš“ poslanec bude pre vaše mesto robiť? Ja si kladiem otázky týkajúce sa komunálnych volieb už dlhšiu dobu. viac »

Cesta pravého muža

03.11.2018

CESTA PRAVÉHO MUŽA Čo je vlastne v súčasnej dobe myslené pri pojme pravý muž? V minulosti to bolo jasné. Bol to chlap, ktorý dokázal uloviť najväčšieho mamuta, spravil v osade najviac detí viac »

Adrenalín náš každodenný

08.08.2018

Adrenalín. Slovo každému známe. Ale čo vlastne ten adrenalín je? Ak ste študentom medicíny, možno by ste radi videli definíciu alebo vzorec... Ale predpokladám, že nie ste. Ak by vás to predsa viac »

Jana Angletová

Niektorým starostom sa nechce odísť

18.12.2018 14:00

Vo väčšine obcí a miest sa noví starostovia už ujali funkcií a poslanci majú za sebou prvé zasadnutia. No sú aj obce, kde majú s odovzdávaním úradov problémy.

vlak, regiojet, regio jet, student agency

RegioJet posilňuje pred Vianocami a počas sviatkov spoje mezi Slovenskom a Českom

18.12.2018 13:59

O cestovanie vlakmi RegioJet medzi Slovenskom a Českom je veľký záujem, ktorý pred Vianocami stúpa o ďalších približne 30 percent.

vajce, vajcia, vajicka, vajicko

Slovensko navrhuje za kauzy ako fipronil trestať nezodpovedné štáty

18.12.2018 13:30

Škandál, ktorý v lete 2017 poznačil EÚ v súvislosti s výskytom insekticídu fipronil v slepačích vajciach, sa opätovne dostal na rokovania ministrov.

Lotyšsko, Riga, Kiska, Véjonis,

Kiska s lotyšským prezidentom Véjonisom zdôraznili potrebu jednotnej EÚ

18.12.2018 13:13

Prezident Andrej Kiska sa v utorok stretol v Rige s lotyšským prezidentom Raimondsom Véjonisom.

Matej Motyčka

Pohľad na udalosti mojimi očami

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 14888x
Priemerná čítanosť článkov: 1353x

Autor blogu

Kategórie