Založ si blog

Špinavá politická kampaň „Obyčajných ľudí“

Ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem písať o politike ale po udalostiach posledných dní mi to jednoducho nedá… Vražda novinára. Informácia, ktorá behom pár minút zaplnila všetky slovenské aj svetové média. Je však až neuveriteľné koľko odborníkov na kriminalistiku a tajné služby sa zrazu zjavilo. V čase, keď kriminálna polícia ešte ani nezozbierala všetky stopy sa už v médiách začali tvoriť konšpirácie všetkého druhu. Niektoré až úplne choré. Čo je však ešte stupidnejšie je priživovanie sa na niekoho tragédií. Nikdy som sa s pánom novinárom Kuciakom nestretol, neporozprával a neviem o ňom okrem jeho článkov nič. Dovolím si tvrdiť, že aj väčšina z vás, ktorí toto teraz čítajú ste ho rovnako osobne nepoznali. Je to naozaj smutná záležitosť a rodine vyjadrujem úprimnú sústrasť.. Ale…

Predstavte si teraz, žeby takáto tragédia postihla nedajbože niekoho z vašej rodiny. Neviem ako vám, ale vám by sa určite nepáčilo kebyže sa motám a priživujem na vaŠej tragédií, o ktorej navyše nie sú takmer žiadne stopy, vyšetrovanie je v plienkach… Predstavitelia politickej strany OĽANO sú však tí najsvätejší, bezchybní, jedineční… Nie. Po posledných dňoch sa ukázali ako totálne bezcharakterní. Tu si totiž asi nikto neuvedomuje, že pán Matovič si robí svoju politickú kampaň na niekoho ľudskej tragédií a ešte to špinavo skrýva za pochod „Nechceme žiť v mafiánskom štáte“! Na tento pochod prichádzajú stovky ľudí, ktorí sa nedobrovoľne zúčastňujú kampane strany OĽANO. „Poznáte naše hlučné protesty. Tento protest bude iný. Mrazivo tichý,“, vyjadril sa Matovič. Tichý z úcty k dvom mladým ľuďom, ktorí len začínali žiť. Snívali o svadbe, šťastnom živote, vlastných deťoch, v ktorých sa budú v starobe vidieť,“. Ak by tento protest organizovali jeho príbuzní alebo novinárska obec nepoviem ani slovo. Ale pán Matovič tak neuveriteľne hraje na city… Krásny príklad jednej z techník manipulácie. Vytvoriť v niekom bolesť podľa hesla NO PAIN, NO GAIN ,ale využiť to pri takejto obzvlášť tragickej udalosti  vo svoj prospech a k získaniu politických bodov je absolutne nekorektné.. Tento članok píšem akurát v čase keď v Bratislave prebieha Matovičova kampaň a pevne verím, že väčšina z vás, ktorý to teraz čítate ste sa na tejto hnusnej forme politickej kampane nezúčastnili.

Češt pamiatke Jána Kuciaka…

Poďme sa spolu pretvarovať. ..

08.02.2018

Ako je možné, že sused, kamarát, brat to má a my nie??? Ako je možné, že boli na dovolenke A MY NIE !? Áno, presne pri tejto vete to začína... Začína porovnávanie. Nezmyselné, povedal by viac »

Slovenská (ne)hrdosť

05.04.2017

Už dlhšiu dobu mi napadá rovnaká myšlienka. Prečo sme my Slováci tak málo hrdý národ? Nie som vyštudovaný psychológ, takže mi neprináleží hodnotiť to z hľadiska psychológie. Napadajú viac »

Svet reklamy

18.02.2016

Reklama nás stretáva dennodenne či chceme alebo nie. Ráno vstanete, zapnete rádio a v tej chvíli ste vtiahnutý do sveta reklám. V rádiu sa dozviete , čo dávaju večer na nejakej komerčnej viac »

NBS,narodna banka,mytna ul.

Zadlžovanie Slovákov sa spomalilo

20.07.2018 12:00

Rekordne rýchly rast úverov slovenských domácnosti sa už pribrzďuje.

Richter,

Júnová miera nezamestnanosti medzimesačne narástla, dosiahla 5,43 percenta

20.07.2018 11:48

Miera evidovanej nezamestnanosti na Slovensku dosiahla v júni tohto roka úroveň 5,43 %.

Emmanuel Macron, Alexandre Benalla

Macronovho poradcu, ktorý bil protestujúcich, zadržali a bude aj vyhodený

20.07.2018 11:36

Bezpečnostného poradcu francúzskeho prezidenta, ktorého videozáznam usvedčil z útoku na aktivistu počas protestu, zadržali s cieľom vypočúvania a bude prepustený.

mauthausen schody smrti

Čo zostane z pamätníka nacistických zverstiev? Schody smrti v Mauthausene zavreli

20.07.2018 11:30

Pamätník pripomínajúci nacistické hrôzy stráca na autentickosti. Zatvorili tam schody smrti a hovorí sa o aj ďalších zmenách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 11195x
Priemerná čítanosť článkov: 1399x

Autor blogu

Kategórie